KONTAKT


O nas

Dr Kolasa jest nefrologiem i internistą, certyfikowanym przez American Board of Internal Medicine z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Dr Kolasa przyjmuje pacjentów w Szpitalu Uniwersyteckim Roberta Wooda Johnsona, Szpitalu Uniwersyteckim Świętego Piotra i Uniwersytecie Centrum Medycznego w Princeton w Plainsboro, One Plainsboro Rd., Plainsboro, NJ 08536, tel: 866-460-4776. Jest profesorem klinicznym w Szkole Medycznej Roberta Wooda Johnsona.

Dr Kolasa jest całkowicie zorientowany w procesie leczenia na swojego pacjenta. Traktuje go jako całą osobę, a nie zajmuje się tylko jednym organem. Spędza on z pacjentem tyle czasu, ile trzeba, aby poznać go i wyjaśnić tematy medyczne, posługując się jasnym, codziennym językiem. Dr Kolasa koncentruje się na zapewnieniu pacjentom narzędzi, których potrzebują, aby czuć się komfortowo i pewnie w walce z chorobą.

Dr Kolasa współpracuje z najlepszymi specjalistami w innych dziedzinach i zapewnia, że jego pacjenci są kierowani do najlepszego dostępnego leczenia.